Privātums

Pārdevējs apņemas izturēties pret Pircēja personas datiem ar vis lielāko atbildību un rūpēm par to drošumu, neierobežojot vai neapdraudot Pircēja tiesības uz privātumu.

Nolūkā apstrādāt pasūtījumu un organizēt preču piegādi, izrakstīt rēķinus un/vai  pavadzīmes Pārdevējs var pieprasīt šādus Pircēja personas datus: vārds, uzvārds, adrese, telefona numurs un e-pasta adrese, kas tiek uzglabāti tik ilgi, cik tas nepieciešams iemesliem, kādēļ šī informācija ir iegūta, vai arī saskaņā ar likumu.

Pircējs piekrīt un neiebilst, ka tā personas dati var tikt nodoti kurjera dienestam, kas nodrošina Pircēja pasūtījuma piegādi.

Pircēja personas dati var tikt izmantoti Pārdevēja grāmatvedības uzskaites likumīgai nodrošināšanai.

Pircēja sniegtiem personas datiem, kas uzglabājas pie Pārdevēja, tiek noteikta ierobežota piekļuve un aizsardzība ar drošu paroli. 

Pircējam tiesības ir - piekļūt saviem datiem, pieprasīt datu dzēšanu, labot savus datus, pieprasīt datu apstrādes pārtraukšanu, tiesības iebilst datu apstrādei, tiesības atsaukt piekrišanu.

Par sīkfailiem

Interneta vietne www.donnabc.lv tiek izmantoti sīkfaili. Izmantojot šo tīmekļa vietni un piekrītot šai politikai, Patērētājs piekrīt interneta vietnes sīkfailu izmantošanai saskaņā ar šīs politikas noteikumiem.

Sīkfaili ir faili, kurus tīmekļa serveri nosūta tīmekļa pārlūkprogrammām, kuras tos glabā turpmākām vajadzībām.

Pēc tam ikreiz, kad pārlūkprogramma serverim nosūta lapas pieprasījumu, šī informācija tiek nosūtīta atpakaļ. Tādējādi tīmekļa serveris var identificēt un izsekot tīmekļa pārlūkprogrammas. 

Ir divi galvenie sīkfailu veidi: sesijas sīkfaili un pastāvīgie sīkfaili.

·  Sesijas sīkfaili datorā tiek izdzēsti uzreiz pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas.

·  Pastāvīgie sīkfaili datorā tiek glabāti līdz to izdzēšanai vai derīguma beigām.

 Pārdevējs šajā tīmekļa vietnē izmanto sīkfailus zemāk norādīto iemeslu dēļ.

·  Lai apkopotu datus par lietotāju, izmantojot Google Analytics rīkus.

·  Lai iespējotu pareizu satura rādīšanu sociālajā tīklā Facebook.

·  Lai rādītu ieteikumus lietotājam, kurš jau iepriekš ir apmeklējis interneta vietni.

·  Lai iespējotu AddThis sociālās kopīgošanas vietnes JavaScript skriptu klienta pusē un nodrošinātu atjaunināta kopīgošanas gadījumu skaita rādīšanu lietotājiem, kas kopīgo lapu.

·  Lai sīkfailā glabātu vēlamās valodas iestatījumu un lietotāju automātiski novirzītu uz atbilstošo interneta vietnes valodas versiju.

Pārdevējs izmanto pakalpojumu AdWords — reklāmguvumu uzskaitei un atkārtotai mērķauditorijas atlasei. Šie ir trešo pušu sīkfaili, kuru derīguma termiņš ir 90 dienas vai 2 gadi. 

Google sīkfaili

Lai analizētu šīs tīmekļa vietnes lietojumu, www.donnabc.lv izmanto pakalpojumu Google Analytics. Šis pakalpojums ģenerē statistiku un citu informāciju par tīmekļa vietni, izmantojot sīkfailus, kuri tiek glabāti lietotāju datoros. Informācija, kas tiek ģenerēta saistībā ar interneta vietni, tiek izmantota, lai veidotu atskaites par tās lietojumu. 

Zemāk uzskaitīti Google sīkfailu veiktie uzdevumi.

·  Nosaka, kurš domēns jāvērtē.

·  Atšķir unikālos lietotājus.

·  Iegaumē iepriekšējo apmeklējumu skaitu un laiku.

·  Iegaumē informāciju par datplūsmas avotu.

·  Nosaka sesijas sākuma un beigu laiku.

·  Iegaumē apmeklētāja līmeņa pielāgoto mainīgo vērtības. 

Atkarībā no sīkfaila tipa Google glabās un izmantos šo informāciju no 30 minūtēm līdz 2 gadiem. Google konfidencialitātes politika ir pieejama šeit

Instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on rīku, iespējams no šīm sīkdatnēm atteikties un to iespējams izdarīt šeit.

Facebook Pixel

Rīks, kas uzstādīts interneta vietnē, attiecas tieši uz tiem apmeklētājiem, kas lieto arī Facebook pakalpojumus, jo šīs sīkdatnes nodrošina Facebook tīklā redzamo reklāmu un satura pielāgošanu atbilstoši ierīces un interneta pārlūka lietotāja interesēm. Atteikties no Facebook sīkdatnēm un iegūt sīkāku informāciju par tām iespējams šeit
Sīkāku informāciju par Facebook Pixel atrodama šeit: 

Atteikšanās no sīkfailiem

Vairākums tīmekļa pārlūkprogrammu ļauj atteikties no sīkfailu pieņemšanas, taču sīkfailu bloķēšana var negatīvi ietekmēt tīmekļa vietņu lietojamību.