Pārdevējs veic un organizē pasūtījuma piegādi Pircējam tikai Latvijas teritorijā ar kurjera dienesta starpniecību 2-5 darba dienu laikā no apmaksas saņemšanas brīža.

Pārdevējs piegādā Pircējam preces ražotāja oriģinālajos iepakojumos, kas ir saistīts ar preces aizsardzību pret iedarbību, kuras dēļ preces pārdošana vai lietošana apdraud vai varētu apdraudēt personu veselību vai higiēnas prasības.

Ja Pārdevējs nav norādījis citādi, Piegādes izmaksas sedz Pircējs.

Pārdevējs interneta vietnē piedāvā un Pircējs izvēlas kādu no sekojošiem piegādes viediem:

  • Piegāde uz Pircēja norādīto “Omniva” pakomātu, cena 3.00 EUR, ieskaitot PVN
  • Piegāde ar “Venipak” kurjeru starpniecību uz Pircēja norādīto adresi, cena 8.00 EUR, ieskaitot PVN
  • Bezmaksas piegāde uz Pircēja norādīto "Omniva" pakomātu, ja pirkuma summa ir vienāda ar  30,- EUR vai to pārsniedz, ieskaitot PVN
  • Bezmaksas piegāde ar “Venipak” kurjeru starpniecību uz Pircēja norādīto adresi, ja pirkuma summa ir vienāda ar  50,- EUR vai to pārsniedz, ieskaitot PVN
  • Saņemt pasūtījumu uz vietas - Kalnciema iela 40, Rīgā. 

Gadījumos, kad pircējs izvēlas saņemt pasūtījumu uz vietas, Pārdevēja birojā-noliktavā, Pārdevējs sazinās ar Pircēju un vienojas par pasūtījuma saņemšanas laiku.
Par piegādes veida izvēli, Pircējs informē Pārdevēju interneta vietnē, pasūtījuma noformēšanas brīdī, izvēloties atbilstošo sadaļā piegādes veids. 

Samaksu par piegādi Pārdevējs iekļauj Pircēja avansa rēķinā.

Izvēloties piegādes veidu “Piegāde mājās,” Pircējs apņemas atbildēt uz kurjera telefona zvaniem un sastapt kurjeru norunātajā laikā un vietā, lai saņemtu sūtījumu.

Pārdevējs nekavējoties informē Pircēju par pasūtījuma piegādes aizkavēšanos, ciktāl tam šī informācija ir kļuvusi zināma.

Pārdevējs neuzņemas atbildību par preču piegādes aizkavēšanos, kas saistīta ar Pircēja izvēlētā piegādes pakalpojuma sniedzēja kavēšanos.

Interneta vietnes www.donnabc.lv Lietošanas noteikumu redakcija 1.03, spēkā no 2023. gada 15. marta. Lejupielādēt šeit